Kvetka Horváthová je neodmysliteľnou súčasťou markizáckej Farmy. Jubilejné desiate pokračovanie obľúbenej reality šou sa čoskoro vráti na televízne obrazovky s novými návštevníkmi hospodárskeho statku, avšak obsadenie štábu Markízy by malo zostať nezmenené.

Napriek vyvolaným špekuláciam o možnej zmene moderátorky sa môžeme opäť tešiť na vždy usmiatu blondínku, ktorá svojim prejavom sprevádza šou už niekoľko rokov. Podľa najnovších informácií však Kvetka čelí vážnym zdravotným problémom, ktorých sa snaží zbaviť pravidelným cvičením.

Intenzívnejšie cvičím, vlastne najintenzívnejšie vo svojom živote. Predtým nikdy som toľko necvičila ako teraz,“ prezradila pre Cas.sk. „Pretože som mala problémy s platničkou. Mám vysunutú platničku,“ dodala. Okrem toho uviedla aj fakt, že má strach z možnej operácie či zdravotných problémov v budúcnosti, preto potrebuje svoje telo spevňovať, inak by sa ráno nedokázala postaviť z postele.

Závažné zdravotné komplikácie však môžu spôsobiť škrt cez rozpočet pri nakrúcaní novej série šou Farma, keďže sa väčšina scén odohráva v ťažkom teréne. Veríme ale, že to Kvetka zvládne s povestným úsmevom na perách a zmeniť moderátorku projektu, ktorý má už desiaty rok pod krídlami práve ona, nebude potrebné.

 Foto: Instagram, YouTube, Facebook l Zdroj: Cas.sk