Známa slovenská kráska Silvia Kucherenko sa nikdy netajila veľkou láskou k luxusnému životu a hriešne drahým veciam. Bývalá modelka si neraz dokáže dopriať prepych, o akom väčšina Slovákov len ticho sníva. No po tom, ako strávila januárové dni v Thajsku priamo vo vile patriacej Borisovi Kollárovi, sa o tejto dvojici začali vynárať veľmi zaujímavé špekulácie.

Silvia Kucherenko a známy politik Boris Kollár už dlhé roky udržujú výborné priateľské vzťahy. Najnovšie sa ale začalo vo veľkom diskutovať o tom, že by atraktívna influencerka mohla byť dokonca podnikateľovou novou partnerkou. Tieto klebety podporuje aj fakt, že si tmavovláska do sýtosti užívala ázijský pobyt v extra luxusnej vile, ktorá patrí práve úspešnému politikovi.

kucherenko

Aby bola celá kauza ešte omnoho zamotanejšia, Sisa na adresu multiotecka fanúšikov prekvapila veľmi záhadným tvrdením. V najnovšom vydaní internetovej relácie Svet podľa Kucherenko si totiž hlavná aktérka už servítku pred ústa nedala a otvorene vyjadrila svoj názor na poslanca. Za jej slovami sa však evidentne skrýva niečo viac.

„Boris mal stále dobrý vkus. Na všetko….aj na ženy…“ prezradila Silvia tajomne počas prechádzky popri veľkom bazéne, kde sa vraj niekoľkokrát denne kúpe. Na otázku, či má podľa nej Kollár dobrý vkus na ženy aj teraz, zanechala brunetka poriadne zvláštnu odpoveď. Po krátkej odmlke sa bývalá modelka veľavravne usmiala a odvetila „Tak teraz asi ten najlepší!“ šokovala Kucherenko a s potmehúdskou iskričkou v očiach zvodne žmurla do kamery. Žeby sa Silvia o novom romániku takto nechtiac prekecla?!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/official_silviakucherenko, sme_rodina