Silviin manžel Sergej Kucherenko bol oficiálne odsúdený na 11 rokov väzenia. Jeho žena aj napriek rozhodnutiu súdu verí, že jej muž je nevinný a rozhodla sa spraviť všetko preto, aby jeho nevinu dokázala. Na jej instagramovom účte začína byť poriadne horúco. 

Svojimi najnovšími príspevkami modelka jasne ukázala, čo si myslí o spravodlivosti rozsudku. ”Človek dostal 11 rokov bez vypočutia hlavného svedka? Plus sa odignorovali dôkazy, ktoré mali byť v prospech manžela!” píše nahnevane. Modelka sa ďalej vyjadrila, že to tak rozhodne nenechá a plánuje s touto kauzou zájsť veľmi ďaleko: “Dokážem jeho nevinu! Na JOJ robili reportáž, že možno to poženiem ďalej… jasné, že to poženiem ďalej!! To, čo sa deje v tejto krajine, nie je normálne!“

https://www.instagram.com/p/BXBWa0IhDOy/?taken-by=official_silviakucherenko

 

Fanúšikovia sa prikláňajú na stranu blondínky. V komentároch ju podporujú a takisto nesúhlasia s rozhodnutím súdu. “Ako toto je nehorázne. Ako to je Slovensko až tak skorumpované? Vrahom dávajú odklady a maximálne 7 rokov a za takýto čin 11 rokov bez toho, aby to bolo všetko riadne vyšetrené? Som v šoku,” píše nahnevaný fanúšik. Či už sa dokáže Sergejova nevina alebo nie, Silvia momentálne zažíva jedno z najťažších období v živote a je skutočne povzbudzujúce, že má okolo seba ľudí, ktorí sa ju snažia podporiť.

 

Foto: Instagram