Niet pochýb o tom, že Turek Nusret Gökce, prezývaný aj ako Salt Bae, si získal srdce nejednej ženy. Jeho kulinárske schopnosti sú natoľko kuriózne, že v súčasnosti sa mu nevyrovná žiaden slávny kuchár vo svete.

Pre Nusreta je varenie vášňou. Náruživosť prenáša aj na ženy, ktoré ochutnajú jeho jedlo. Nusretove prípravy sú natoľko špecifické, že v priebehu niekoľkých dní sa z neznámeho muža stal slávny kuchár, ktorého vyhľadávajú aj svetové celebrity, ako Leonardo DiCaprio či Rihanna, ktorá dokonca nosí jeho tričko!

leonardo dicaprio salt bae
Zdroj: instagram nusr_et

Raritou, ktorou priťahuje nevšedný kuchár pozornosť je, že sa vraj k jedlu správa ako ku krásnej žene či milenke. Videá, ktoré zdieľa na sociálnych sieťach, majú už niekoľko miliónov pozretí. Dôvodom je aj jeho správanie. Na niektorých z nich pôsobí ako herec, ktorý hrá len divadielko, no on sám je presvedčený, že to je práve to, čo ľudia chcú. Samozrejme, že nezabúda ani na poriadku dávku irónie.

 

Počas prípravy jedla nevynecháva masáže mäsa a najmä solenie s pokrčenou rukou, vďaka čomu sa ,,preslávil’’. Dávajte si pozor, je totiž možné, že jeho ladné pohyby a zvodné pohľady nenechajú chladnými ani vás!

 

 

 

 

A tak si dnes Turek Nusret Gökce plní svoj sen. Niekedy stačí naozaj málo, aby ste sa stali hviezdou. :)

Foto/Video: Instagram