V nedávnom markizáckom Teleráne sa objavil ako hosť advokát, ktorý sa vyjadril aj k prípadu obľúbenej herečky Hany Gregorovej a jej exmilenca Ondřeja Koptíka. Jeho drsné slová však umelkyňu rozhodne nepotešia.

V nedávnom Teleráne riešili aktuánu tému vyhrážania sa po rozchode a moderátori si do štúdia pozvali aj úspešného advokáta Marcela Borisa. Ten prezradil, ako v týchto komplikovaných situáciách postupovať a čo môže obeť v tomto prípade urobiť. Moderátori sa advokáta opýtali aj to, čo robiť v prípade, keď o dotyčnom šíri ex nejaké chúlostivé informácie a ako príklad spomenuli práve prípad Gregorovej a Koptíka.

Hoci mnohí očakávali, že advokát popíše presný postup, akým má herečka postupovať, šokoval drsnými slovami, ktoré Gregorovú rozhodne nešetria: ,,Pani vedela, do akého stavu vstupuje a s akým vekovým odstupom! Natáčať sa a fotiť, to už mohla vedieť, že to nie je tradičný vzťah a že sa to nemusí skončiť úplne štandardne,” vysvetľuje advokát. Zo stola razom zmietol aj možnosť podať trestné oznámenie, keďže podľa jeho slov Koptík zverejnil zdokumentované a teda pravdivé informácie: “Teraz ide o to, či jej informácie spôsobili nejakú ujmu na poli pôsobenia, na ktorom sa predstavuje,” ozrejmuje situáciu advokát a z jeho rečí jasne tušiť, že herečka mohla svoje problémy očakávať.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, TV Markíza