Zuzana Plačková, kontroverzná playmate a bývala hviezdička reality šou Hotel Paradise, si opäť nedávala servítku pred ústa a na svojom instagramovom účte uverejnila príspevok, v ktorom prezradila, komu vďačí za svoj úspech. Ten sa jej uprieť rozhodne nedá, aj keď mnohí vravia opak.

Zuzana Plačková je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej šoubiznisovej scény a nech si vraví kto chce, čo chce, svojimi názormi a štýlom ovplyvňuje mnoho teenageriek či mladých žien. Kto však stojí za jej úspechom? Nuž, ako sa zdá, Zuzana je neustále terčom mnohých hejterov, ktorým v jednom zo svojich posledných príspevkov poriadne naložila!

,,Chcem, aby niektoré osoby si vstúpili do svedomia a prestali klamať ostatné osoby! Pamätajte, že mne sa vždy všetko dostane do uší a už som počula dosť!!! Vždy som to pregĺgala a s*ala na to a neriešila. No proste určité veci sa dotknú aj MŇA! Hlavne reči ako ja možem niekomu ďakovať za to, kde som. Ako viem robiť biznis a podobne!!! Ja som nikdy nikoho neprosila o možnosti, nikdy ma nikto nič neučil! Všetko ma naučil život a to, že som chcela ísť dopredu a robiť, čo má baví, živiť sa tým, aká som! Nemusím byt krásna, dokonalá, ale proste budem to vždy ja! Nikdy ma nič nezmení, moju povahu, otvorenosť, drzosť!!! Tak prosím, neklamte, že ste ma niečo naučili a vďaka vám som niekde!!! Jediné, komu môžem poďakovať, sú ľudia, ktorí pri mne stoja od začiatku, a to sú moji fans, kamaráti a rodina! Nie ľudia, ktorí sa mi smiali a teraz sa mi strkaju do zadku, aby som ja im pomohla! Je*e?! A mne kto pomohol, keď ste ma zosmiešňovali,“ vyjadrila svoj názor Zuzana.

Zdroj: Instagram, Lucia Žofčíková