Farmári strávili v drsných podmienkach na farme už neuveriteľných 12 týždňov. S každým uplynutým dňom je čoraz viac cítiť, že si všetci veľmi dobre uvedomujú blížiaci sa koniec hry. Do finále sa však môžu dopracovať len dvaja vyvolení a rozhodnúť o tom môže viacero kritérií.

Okrem duelových súbojov bude v tejto sérii veľmi dôležité aj hlasovanie. Nielen diváci, ale aj samotní farmári tak budú môcť rozhodovať o tom, kto zo súťažiacich si vysnívanú finančnú výhru vo výške 75 tisíc eur skutočne zaslúži. Súťažiaci preto nezaháľajú a neustále vymýšľajú najrôznejšie taktiky, ako by mohli niekomu druhému čo najviac uškodiť.

farma markiza

V tejto hre sú však dôležité celkom iné veci ako zákerné naťahovačky medzi farmármi. Veľmi podstatným kritériom pre postup do finále sa totiž stane aj to, kto sa akým podielom najviac zaslúžil o zveľadenie osady.

Peter Harezník v tom má absolútne jasno a za najväčšiu favoritku označil svoju pravú ruku Táňu Brunayovú. Táto poznámka však nesmierne pobavila veľkého pracanta Milana Vysokaia, ktorý v rozhovore s Renátou Greschner netajil svoje názory. „Každý si myslí, že tu urobil najviac, tak čo?! Aj Karin. Tá sa tu zodrala,“ uštipačne poznamel na margo toho, že práve ženské pokolenie toho na statku urobilo asi najmenej. Na to, komu sa ale ťažká drina napokon najviac oplatila, uvidíme už čoskoro.

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho >>>TU<<<

milan vysokai

Celý rozhovor Milana s Renátou

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma