V minulom roku sme boli svedkami mnohých kurióznych momentov, kedy sa niektoré mediálne známe postavičky prejavili v prekvapivom svetle. Dočkali sme sa búrlivých rozchodov, konfliktov či verejných odkazov, aké v našom šoubiznise nemajú obdobu. Ľudia si tak s príchodom nového roka mali sami vybrať, ktorá celebrita im v roku 2018 liezla na nervy úplne najviac.

Denník Plus Jeden Deň nedávno vyhlásil anketu, v ktorej mala široká verejnosť hlasovať za víťaza v bizarnej kategórii. Osoba s najväčším počtom hlasov si totiž mala odniesť titul „Najotravnejšia celebrita roku 2018“. Medzi nominovanými sa objavili skutočne pestré mená, ako napríklad Martin Jakubec, Evelyn, Alex Wortex, Dominika Cibulková, Rytmus či Jasmina Alagič.

Dominika Cibulkova

Hoci každá zo spomenutých osôb získala isté percento hlasov, z celkového víťazstva sa mohla „tešiť“ len jedna známa osobnosť. S obrovským náskokom všetkých porazila jediná žena, ktorej prezentácia a počiny v minulom roku iritovali verejnosť najviac.

Na prvej priečke sa ocitla mladá slečna Alex Wortex. Neprehliadnuteľná extrovertka sa preslávila kontroverzným správaním, ktoré sa častokrát nachádza ďaleko za hranicou dobrých mravov. Okrem iného je Alexandra známa i tým, že odmieta depiláciu. Táto osoba tak v posledných mesiacoch pobúrila Slovákov natoľko, že si ju zvolili za novodobú kráľovnú v otravovaní ľudí. Aby však boli výsledky omnoho veselšie, na nové ocenenie sa rozhodla zareagovať aj samotná víťazka. Jej odkaz nájdete nižšie.

Alex Wortex

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Domicibulkova, Martinjakubec_official, Alexwortex69, streamable.com