Sestrám Nízlovým život napísal podobný osud. Obe Twiinsky sú slobodnými mamičkami, ktoré si aktuálne s ich dcérkami vytvorili spoločné rodinné hniezdo. Kto im ale pomáha s detičkami, keď dôjde na pracovné povinnosti? 

Atraktívne dvojičky sa netaja tým, že s nimi často cestujú aj ich rodičia, aby dozreli na Danielinu staršiu Lindu a Veronikinu mladšiu Neu. ,,V Bešeňovej sme boli spolu, ale len preto, že sme potrebovali odbehnúť do Starej Ľubovne na detský festival, potom nás čakal galaprogram pri príležitosti otvorenia letnej sezóny na kúpalisku. Rodičia nám v tom čase strážili deti,“ nechala sa počuť pre portál Plus Jeden Deň bývalá partnerka futbalistu Stanislava Lobotku.

Baby si dokážu často vystačiť aj samy. Zatiaľ čo si jedna z nich vybehne von, druhá stráži dve rozkošné dievčatká. ,,Ak potrebujeme pomôcť, vtedy mamina vyberie dovolenku. U ocka je to jednoduchšie, keďže už je na dôchodku,“ vysvetlili. Avšak čo otcovia malých ratolestí?

,,Stana, ktorý je v Taliansku, klub určite nepustí. On vidí malú akurát tak po sezóne alebo na Vianoce. Teraz si ju zoberie na jeden – dva dni, aby mali nejaký ten vzťah. Som rada, bodaj by sa častejšie stretávali,“ uviedla mamička 2 a pol ročnej Lindušky.

daniela nizlova stano lobotka linda

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika, ktorá má dieťatko s mladučkým hudobníkom Matúšom Kolárovským, to povedala na rovinu. ,,Matúš chodieva raz za čas. Poviem to tak, obaja otcovia prídu skôr na návštevu, než aby nám pomáhali,“ cituje Vebi vyššie zmienený zdroj. Nízlové sú ale s osudom slobodných mamičiek zmierené a to, čo im napísal sám život, berú s nadhľadom.

veronika nizlova

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/veronikatwiins/danielatwiins