Udalosť roka v podobe kráľovskej svadby je už za nami, a tak sa v najbližších dňoch určite budú riešiť predovšetkým rôzne pikošky, ku ktorým počas svadobného obradu došlo. Naopak, módni stylisti zas budú preberať jednotlivé róby prítomných dám a dokonalé zladenie ich partnerov, ktorí im na honosnej slávnosti robili sprievod.

Veru, svadobný deň princa Harryho a jeho vyvolenej, herečky Meghan Markle, neunikol drobnohľadu verejnosti, a tak si svoje ÁNO povedali pred zrakmi miliónov ľudí po celom svete, ktorí mohli obrad vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu sledovať na televíznych prijímačoch priamo v pohodlí svojho domova.

Okrem samotných mladomanželov však verejnosť už dlhé mesiace predtým zaujímalo aj to, kto zo sveta šoubiznisu sa ich veľkého dňa zúčastní aj osobne, a tak sme na kráľovskej svadbe mohli vidieť trebárs futbalistu Davida Beckhama s manželkou Victoriou, herca Georgea Clooneyho s manželkou Amal či dokonca českú topmodelku Terezu Maxovú. A práve jeden zo spomínaných pánov pútal na seba pozornosť viac než samotný ženích, princ Harry!

Asi nikoho ani neprekvapí, keď povieme, že ide práve o Georgea Clooneyho, ktorý bol časopisom People už dvakrát zvolený za najzvodnejšieho muža planéty. A po zhliadnutí fotografií z najsledovanejšej udalosti z posledných niekoľko rokov môžeme len skonštatovať, že by šarmantný herec mohol tento titul pokojne získať znovu! Prešedivelý štramák totiž vyzeral po boku svojej krásnej manželky, žiariacej v žltých šatách, priam dokonale, z čoho vyplýva, že mu život v prítomnosti mladej ženy iba prospieva!

George Clooney s manželkou Amal na kráľovskej svadbe

George Clooney na kráľovskej svadbe

Herec vyzerá výborne aj krátko pred šesťdesiatkou!

Súvisiace témy:

1. Kráľovská svadba plná hviezd: Bohyňa Victoria Beckham, nádherná Amal Clooney či kráska z Čiech!

Foto: Instagram