Búrlivá Farma X neprestáva každým dňom čoraz viac prekvapovať. Po istých konfliktoch už zrejme niektoré slovenské celebrity svoju účasť na svojráznom markizáckom projekte trpko oľutovali. Tŕňom v oku farmárov je najnovšie odborníčka na duchovné záležitosti Silvia Šuvadová.

Nezhody medzi farmármi sa stále vyostrujú a diváci sú svedkami pravidelného osočovania, urážok či prekvapivých odhalení zo súkromia známych tvárí. Nie príliš lichotivé pikošky vyplávali na povrch aj po tom, ako sa Silvia stala novou slúžkou.

Od správnej slúžky sa očakáva, že sa poriadne postará o hladné krky spolubojovníkov. Spiritualistka však priznala, že nevie variť! Nové zistenie nepotešilo nikoho z farmárov, nakoľko sa o svoje žalúdky obávajú. Na túto novinku zareagoval aj Šmahel, ktorý sa na farmárkinu adresu rázne vyjadril. „Ja si myslím, že to Sisa nezvládne, toto už nie je nič pre ňu. Keď bola bohatá, nemusela nič robiť, vstať, kedy chce, čiže teraz, keď je sluha, má povinnosti,“ takto komentoval celú situáciu. ,,Silvia tvrdí, že celý život sa vyhýba kuchyni a že práve to, čomu sa tak vyhýbala, ju tu zastihlo, tak možno Farma je tu na to, aby si sa naučila variť,“ dodal Martin.

silvia suvadova farma

Novopečená slúžka má už ale krutých narážok na svoju osobu akurát tak dosť.  ,,Po zážitku z kuchyne som si to namierila do najbližšieho lesíka a tam som meditovala,“ vysvetlila Silvia a skalným fanúšikom ukázala, že sa stále drží svojich osvedčených metód. Nasledujúce dni nám tak ukážu, ako si herečka s týmto údelom poradí a či sa jej podarí nadobudnúť nové zručnosti.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram