Slovenská herečka Petra Vajdová prechádza skutočne náročným obdobím. Závislosť na alkohole vystriedala zakázaná láska k ženatému mužovi, ktorá prerástla až do fyzického napadnutia jeho ohrdnutej manželky. Situáciu, v akej sa momentálne umelkyňa nachádza, si môžeme len ťažko predstaviť.

Mnoho fanúšikov Petry Vajdovej neskrýva strach. Tvár slovenského divadla sa pustila do ťažkého boja proti alkoholu, pričom si mnohí myslia, že komplikovaný vzťah so ženáčom jej môže len a len uškodiť. Stiahne ju láska opäť na úplne dno?!

Ťažký režim bez alkoholu

Vajdovej démoni boli silní natoľko, že herečka sadla opitá za volant motorového vozidla či vyvolávala drámy v televízii a divadle. Na margo týchto udalostí sa rozhodla nastúpiť na psychiatrickú kliniku v Českej republike, kde mala údajne za poskytovanú starostlivosť zaplatiť až 5 220 eur. 

Počas náročnej „odvykačky“ však našla niečo omnoho viac. Nový začiatok s novým a ženatým mužom. Petra so svojím 43-ročným partnerom Martinom prešla skutočným peklom, kedy sa obaja museli riadiť pravidlami, v ktorých mali dokonca presne stanovený čas na pitie kávy či sledovanie televíznych novín.

Kompletný súhrn všedného dňa počas liečby

Zdroj/Foto: Twitter, Facebook, pomocvzavislosti.cz