11. augusta v noci sa na Facebooku objavili informácie, že Martinka z Turca je mŕtva. Hneď v piatok ráno potvrdila najväčšie obavy všetkých fanúšikov reality šou Farmár hľadá ženu aj jej najstaršia dcéra Barborka (16). Martina Chovancová (†34) skonala v ilavskej nemocnici, kde podľahla ťažkému alkoholizmu.

Martinka z Turca sa preslávila najmä účinkovaním v reality show Farmár hľadá ženu. Už tam sa objavili náznaky toho, že má problémy s alkoholom, čo sa časom ešte zhoršovalo. Kvôli zlým životným podmienkam jej sociálka pred rokmi odobrala aj jej tri deti, ktoré skončili v ružomberskom detskom domove a navštevovali len starú mamu Annu, matku Martiny. Tá sa po smrti jej dcéry vyjadrila, že podobný koniec očakávala.

Pre portál pluska.sk svoje stanovisko vyslovila aj najstaršia dcéra Barborka: Bude mi chýbať, je to moja mama. Ale žiaden vzťah som k nej už nemala. Dlho sme sa nevideli a posledné dni k nám nebola najlepšia.“ Svoju mamu spolu so súrodencami videla naposledy pred dvoma rokmi. Kontroverznej hviezde sa ozvali len na narodeniny, inak ju nevyhľadávali. Martinka im volávala častokrát opitá, bolo jej zle rozumieť. Podobný scenár Barborka taktiež očakávala, pretože jej mama v nemocnici už len ležala a nereagovala.

Foto: Facebook | Zdroj: Pluska.sk