Je tomu len zopár hodín, čo celým Slovenskom otriasla nehoda Dominika († 23), ktorý zatiaľ z nezistených príčin vyletel z cesty a v dôsledku úrazu hlavy na mieste tragédie zraneniam podľahol. Okrem rodiny doma na mladého muža čakala i užialená partnerka Patrícia, ktorá neprišla len o lásku svojho života, ale aj otca svojich ešte nenarodených detí.

Dominik, ktorého vášňou boli práve silné motorky, pracoval ako policajt na hraničnej kontrole v Čiernej nad Tisou. Mladíka vylákalo v nedeľné popoludnie na cesty zrejme príjemné jarné počasie, ktoré však pre neho malo fatálne následky. Motorkár vyšiel z doposiaľ nezistených príčin z cesty, kde podľahol zraneniam hlavy.

Ako sa nám podarilo zistiť, tragická nehoda má okrem skutočnosti, že o život prišiel mladý človek, ešte smutnejšiu dohru. Patrícia, partnerka zosnulého Dominika, totiž nosí pod srdcom dvojičky, ktoré svojho ocka nikdy neobjímu. Na predmetnú skutočnosť upozornil prostredníctvom sociálnej siete Facebook priateľ páru, ktorý pre budúcu mamičku zorganizoval verejnú zbierku, ku ktorej pridal i snímku z ultrazvuku:

,,Dominik, náš brat, priateľ, jeden z nás, človek s veľkým srdcom, ktorý nás včera v nedeľné poludnie nečakane tragicky opustil. Opustil nielen nás, ale aj tých, na ktorých sa tešil najviac. Dve deti, ktoré jeho priateľka Paťka nosí pod srdcom. Vrátit čas sa nedá aj keď by sme všetci chceli. Skúsme aspoň nejak pomôcť Paťke a dvojičkám, ktoré čaká. Kto môžeme, prispejme, prosím, a pomôžme spraviť to, čo Dominik nestihol. Odpočívaj v pokoji kamarát. Vieme, že si neodišiel. Iba si nás predbehol… Nikdy na teba nezabudneme.”

V prípade, že máte záujem pomôcť ešte nenarodeným detičkám, ktoré prišli tragicky o svojho otca, bližšie informácie nájdete >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, Facebook | Foto: Facebook