Spievajúce dvojičky, ktoré sú na scéne už od detstva, vždy inklinovali k móde. Daniela a Veronika Nízlové sú zakaždým od hlavy po päty nastajlované a väčšinou spolu ladia. Inak to nebolo ani pri dúhových outfitoch, ktorými však fanúšikom absolútne neulahodili. 

Známe Twiinsky si užívajú plavbu luxusnou loďou, na ktorej im, samozrejme, robia spoločnosť ich malé dcérky a rodičia. Jednou zo zastávok bol aj Dubaj, kde si krásne sestry vyrazili do spoločnosti.

twiins

Ako to už u dvojičiek býva zvykom, nahodili sa do se*y outfitov a zapózovali si spoločne pred fotoaparátom. Tentokrát im to ale sledovatelia nedarovali a za ich pestrofarebné kúsky ich namiesto komplimentov zasypali samou kritikou. 

,,Tak krásne a taký prešlap veďla… tento outfit #rainbow sa nepodaril, zbytočne vás to rozširilo,“ odkázala babám fanúšička. ,,Staré, tak trochu pubertiačkami chcú byť,“ skonštatoval pánsky sledovateľ. ,,Jak dve hurky z cirkusu,“ napísal ďalší, pričom väčšina sa zhodla na tom, že výber dúhových kompletov nebol ani náhodou dobrým nápadom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, danielatwiins