Šou Ruža pre nevestu sa blíži k záveru a tri nevesty mali možnosť pozvať Tomáša Tarra k sebe domov. Na divákov najhorší dojem urobila Petranina mama, no influencerka celú situáciu vysvetlila a prezradila, čo sa na natáčaní skutočne dialo.

Celá relácia Ruža pre nevestu sa nakrúcala v malebnom Turecku, no posledné dve epizódy sa účinkujúci premiestnili na Slovensko, kde sa odohralo aj finále. Mirka, Petrana a Tereza pozvali Tomáša Tarra na rodnú hrudu a predstavili svojho potencionálneho partnera rodičom i priateľom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Negatívne ohlasy okamžite získala mama pôvabnej Bratislavčanky. Počas celej večere si nedávala servítku pred ústa a mala uštipačné poznámky. Najväčší šok prišiel, keď prostoreká pani naložila všetkým hosťom na tanier len jednu knedľu s mäsom a omáčkou, za čo si na sociálnej sieti vyslúžila samé hejty. 

Avšak mladá YouTuberka si svojho rodiča zastala a vysvetlila, ako u nich naozaj prebiehalo natáčanie. „Nebol čas na viac jedenia. Nechápem, prečo sa to toľko riešilo, keď boli jasné inštrukcie, že už musíme rýchlo dojesť a naberať málo. A teraz je to použité ako nejaké negatívum voči mojej mamine. Ani cheesecake, čo som upiekla, sme nemali časť zjesť,” prezradila Petrana na Instagrame.

ruza prenevestu

Foto/Zdroj: Instagram/petranagala, markiza.sk