Kristína Tormová sa preslávila ako herečka, no svojho kreatívneho ducha rozvíja aj v úplne iných smeroch. Zo známej mamičky je dnes úspešná spisovateľka, influencerka a v neposlednom rade dizajnérka s vlastnou značkou oblečenia. Tá, žiaľ, definitívne končí.

V utorok doobeda oznámila Kristína Tormová na svojom Instagrame smutnú správu. Všetkých fanúšikov so slzami v očiach šokovala informáciou, že jej značka Koláčová po 14-tich rokoch definitívne končí. 

kristína tormová

,,Dostávame intenzívne signály, že lepšie to už nebude. Radi by sme skončili nezadlžení a v dobrej nálade,“ uvádza vo videu Peco, herečkin manžel. ,,Skôr než umrieme z frustrácie z tejto doby a sveta,“ dopĺňa svoju polovičku populárna umelkyňa, ktorá v popise priznáva, že si už spolu niekoľkokrát poplakali.

Pozitívom pre milovníkov pásikavých tričiek s originálnymi nápismi môže byť aspoň to, že si posledné zásoby vedia kúpiť so 40-percentnou zľavou. ,,Ak ste váhali, či sa u nás obliecť, teraz je úplne posledná šanca. Au,“ upozorňuje Kristína Tormová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver Kristína v mene značky Koláčová poďakovala všetkým za veľkú priazeň a podporu, ktorej za tie roky rozhodne nebolo málo. Svedčí o tom aj množstvo zarmútených reakcií sklamaných fanúšikov.

Kristína Tormová končí s tričkami

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova