Slovenská herečka Kristína Tormová sa najnovšie svojim takmer 140-tisícom sledovateľom prihovorila z postele. 3-násobná mamička fanúšikov informovala, že rozšírená známa choroba zasiahla aj jej domácnosť. 

Je tomu už 2,5 roka, čo Slovensko sužuje vírus Covid-19. A hoci sa Kristína Tormová a jej rodina až doteraz rozšírenej nákaze vyhýbali, dnes s koronavírusom súperia aj oni.

,,Ak ste už zabudli, že existuje coviďák, príďte sa na nás pozrieť. Vyzeráme fakt hrozne (možno aj smrdíme, ale ja to posúdiť neviem),“ píše na Instagrame 3-násobná mamička, pričom uviedla, že jej milovanú rodinku trápi dusenie.

kristína tormová

,,Máme veľkáčske fantastické deti, o ktoré sa nevládzeme moc starať, a tak sa starajú deti o nás a o seba, a to je prekrásne. Je to dojímavé zistenie, a keby som sa nedusila a vládala sa hýbať, isto by som si zatancovala. Aj mi slzy tečú. Neviem, či od dojatia, alebo choroby, ale obe možnosti sú pravdepodobné,“ priznáva hrdo televízna hviezda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,,Je pravda, že toľko hodín vo dvojici na manželskom loži sme už dávno nestrávili. Aj keď Peco mi príde aktuálne na môj vkus príliš teplý,“ dodáva ako vždy s humorom talentovaná spisovateľka, ktorá zdieľala aj krátke video s vtipným bonusom. Celý príspevok Kristínky nájdete nižšie!


Foto/Zdroj: Instagram/kristina.tormova, streamable.com