Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, Svet podľa Evelyn či Som mama. To je iba zlomok projektov, v ktorých účinkovala Kristína Tormová. Posledné roky však obľúbenú umelkyňu na obraze nevidieť. Prečo?

Keď v roku 2013 Kristína čakala dvojičky Matildu a Elu, vrhla sa do písania knihy Som mama, z ktorej sa stal bestseller. Myšlienky z herečkinho pera sa stali i námetom na seriál s rovnomenným názvom. Od postavy Tiny však Kikina kariéra pred kamerami išla do stratena a zdá sa, že sa v najbliižšej dobe ani neobnoví.

 „Mňa už ani nikam nevolajú, lebo za tých deväť rokov som všetko odmietla okrem seriálu Som mama, lebo to mi nedovolili odmietnuť, aj keď som sa o to pokúšala (smiech),“ prekvapila Tormová v rozhovore pre portál Pluska.sk. Nie povedala i českým seriálom a filmom, pred ktorými uprednostnila svojich najbližších.

,,Jednoducho neviem skĺbiť herecký život s rodinou a myslím si, že by mi to bolo potom ľúto, lebo ten čas s deťmi mi nikto nevráti. Dobrovoľne som sa vzdala hereckej práce, a preto som sa dala na tú prácu, ktorú robím, že píšem,” uviedla trojnásbná mamička, ktorá o pár dní oslávi okrúhlu 40-tku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kristina tormova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/kristina.tormova