O Slovákoch je známe, že nepohrdnú vínom, pivom ani pohárikom tvrdého. Herečka Kristína Svarinská to má preto posledný rok v spoločnosti veľmi ťažké. Dookola totiž musí vysvetľovať, prečo nepije.

Počas minuloročného leta sa herečka Kristína Svarinská, ktorá hviezdi už v tretej sérii dobového seriálu Dunaj, k vašim službám ako hlavná hrdinka Klára, rozhodla skoncovať s alkoholom. Tehotná? Chorá? Pýtajú sa jej ľudia zakaždým, keď odmietne ponuku vypiť si.

kristina svarinska

Abstinencia prichádza u väčšiny osôb v spojitosti s vážnymi problémami. U Kristíny to však bolo úplne inak. ,,Rozhodla som sa dať si takú osobnú výzvu, mám pocit, že sa potrebujem neustále udržiavať v pozornosti a tentoraz to bol alkohol,“ uviedla jedna z najkrajších žien slovenského šoubiznisu v rozhovore pre Plusku. Prerod bol pre brunetku normálny, nakoľko ho chcela ona sama a z hĺbky svojho srdca. Len okolie jej to komplikovalo a stále komplikuje.

,,Bolo to úplne, nechcem povedať, že jednoduché, pretože človek prichádza na množstvo akcií do styku s tým, že daj si pohárik a neviem čo. A najťažšie na tom celom bolo vysvetliť to okoliu, ktoré to nechápalo,“ prezradila Svarinská, podľa ktorej žijeme vo veľmi proalkoholovo nastavenej spoločnosti. ,,Myslím si, že najdôležitejšie pre mňa bolo prestať to ľuďom vysvetľovať. To bolo asi najotravnejšie na tom celom, vôbec nebolo náročné vydržať, ale odolávať týmto neskutočným a otravným otázkam okolia,“ vyjadrila sa 34-ročná Bratislavčanka. Dať zbohom alkoholu je vraj to najlepšie, čo mohla urobiť. Nikdy sa necítila lepšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, kristina.svarinska