Jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek bola dlhé roky single, respektíve žiadny oficiálny partner sa po jej boku neobjavoval. Počas jari tak ostala verejnosť poriadne prekvapená, keď sa prevalil vzťah Kristíny Svarinskej s Petrom Altofom alias Expl0itedom. O pár mesiacov nato je hviezdu Let’s Dance vidieť s výrazným tehotenským bruškom!

Kristína Svarinská patrí medzi najkrajšie a najobsadzovanejšie slovenské herečky, ktoré sa pracovne angažujú aj u našich západných susedov. Najnovšie si pôvabná brunetka zahrala v komédii Striedavka od režiséra Petra Nikolaeva.

kristina svarinska

Kika vo filme stvárňuje Zuzanu, ktorá sa ako študentka na univerzite zamilovala do svojho profesora telocviku Honzu (Martin Hofmann). Honza bol vtedy ženatý s Adélou (Jitka Čvančarová) – s ňou má deti Adama a Viléma, pričom teraz čaká tretie práve so Zuzanou. Priateľka Expl0iteda si však na pľaci vyskúšala nielen to, aké je byť tehuľkou, ale aj čerstvou mamičkou.

Okrem spomínaných hercov zohrávajú hlavné úlohy aj Jiří Vyorálka ako súčasný partner Jitky Čvančarová a jeho ex Anna Polívková. Všetci títo ľudia sa striedavo starajú o päť ratolestí a jednu babičku s alzheimerom v podaní skvelej Evy Holubovej. Premiéra snímky opisujúcej rodinné trampoty s humorom a nadhľadom je naplánovaná na 28. júla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

STRIEDAVKA – v kinách od 28. 7. 2022

Zdroj/Foto: TS, Instagram/tvmarkizaofficial