Nádherná bábika s dokonalými črtami, modrými očami a hustými vlasmi. Napriek tomu, že má iba 9 rokov, je považovaná za najkrajšie dievča na svete, ktorej odvážne fotografie občas poburujú širokú verejnosť.  

Kristina Pimenova sa narodila 27.12.2005 v Moskve a jej rodičmi sú ruský futbalista Ruslan Pimenov a sú supermodelka Glikeriya Shirokova, ktorá spravuje celkovú agendu okolo svojej dcéry. Pred objektív sa profesionálne postavila prvýkrát keď mala tri roky a celý svet obleteli fotografie rozkošného a prenikavo krásneho dievčatka, ktoré si okamžite podmanilo módnych návrhárov. Spolupracovala s Armanim, Robertom Cavallim, Benettonom, Vogue a inými. Do svojich troch rokov žila s rodičmi a 15 ročnou sestrou vo Francúzsku a už v tomto období privolávala pozornosť.

Postupom času vznikli Kristine kontá na sociálnych sieťach a momentálne má na Facebooku viac ako 2,9 milióna fanúšikov! Ktovie čo bude do dvŕšenia jej osemnástky. Podľa slov jej matky obľubuje predvádzanie šiat, fotenie, ale tiež gymnastiku, svojho psa a cestovanie. Je šťastná, že môže spoznávať nové krajiny, o ktorých sa učí rôzne veci a tradície.

Kristinine fotografie však nie sú iba o rozkošnom malom dievčatku, ktoré miluje fotenie a predvádza odevy rôznych módnych značiek. Široká verejnosť odsudzuje rodičov modelky kvôli absolútnej strate súkromia v detskom veku a jej dospievanie prirovnávajú k Miley Cyrus či detskej hviezde Macaulayovi Culkinovi, ktorí nezvládli svoju slávu. Fotografie sú navyše kontroverzné z dôvodu zachytenie dieťaťa v lacných pózach. Mnoho dospelých mužov ich komentuje prívlastkami nevhodnými pre malé dievča napriek tomu, že ide len o 12 ročné dieťa. Odhalené rozkročené nohy, chrbát, našpúlené pery, predklon.. Všetko sa napriek kráse Kristiny stáva útokom na jej management, ktorý povoľuje nasnímanie fotografií hraničiacich s detskou erotikou. Jej matka sa vyjadrila, že si nie je vedomá páchania niečoho zlého. Všetkých pochybných prispievateľov vraj blokuje a nerozumie, v čom má hrať jej dieťa v lete bedminton, ak nie v krátkych šortkách. Ako by ste sa zachovali vy, išli by ste do toho s vaším dieťaťom kvôli nekontrolovateľným zárobkom?

43 1 13 12 11 10 9 8 7 6 5

Foto: Facebook, Twitter