Na 19. ročníku Plesu v opere sa predviedli dámy v róbach od výmyslu sveta, pričom každá z nich sa snažila byť čo najviac originálna a očarujúca. Výnimkou nebola ani známa markizácka redaktorka Kristína Kövešová, ktorá vsadila na bielu farbu a extravagantnú partu. Prešla však s týmto stylingom aj u známeho stylistu?

Obľúbená redaktorka TV Markíza Kristína Kövešová, ktorá sa nebojí nikoho a ničoho, sa uplynulú sobotu zúčastnila Plesu v opere vôbec po prvýkrát. Prítomných ohúrila nevšedným stylingom, za čo mohla jej originálna a výrazná parta. Páčil sa ale brunetkin výber šiat a doplnok na hlave aj módnemu stylistovi Mariánovi Hornyakovi, ktorého poznáme najmä ako kritika zo šou Nákupné maniačky?

Kým mnohí boli z Kristíninho looku nadšení, Marián ním až taký ohúrený nebol a dokonca ani z jej party. ,,Mnohí by riešili tú partu. Správne, od nej by sa mal odvíjať celok. Strih šiat však nepomáha, Kristínu znižuje, pričom by stačilo, aby línia šiat bola zvislá,“ okomentoval výber róby v kombinácii so spomínanou parádou na hlave.

Kristina Kovesova

Módny kritik tiež ohodnotil farbu redaktorkinho outfitu a účes. ,,Nástrahy bielej zvládla, no menej rozšafný účes by tiež pomohol,“ vyjadril sa Marián, ktorý dodal, že Kristíne nevyšiel ani príchod po červenom koberci. ,,Jej partner si ju viedol po zlej strane,“ ukončil svoje hodnotenie. A ako sa Kristínin plesový styling páčil vám? Napíšte nám do komentov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Kovesova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/kristinakovesova, YouTube, joj.sk