Kristínu Kormúthovú poznáme ako bývalú finalistku súťaže krásy a moderátorku RTVS, ktorá si vyslúžila vyhadzov po tom, ako na sociálnej sieti zverejnila rasistický výrok. No ten, kto by čakal, že brunetka bude stratená a deprimovaná, je na omyle. Prišla totiž s extravagantným módnym hitom, na ktorom pracovala dlhé mesiace.

Kristína sa, bohužiaľ, neslávne slávne zviditeľnila vďaka príspevku na sociálnej sieti, ktorý napísala rozrušená a vystrašená. Podľa jej slov zistila, že ,,nejaký nedonosený, smradľavý cigáň jej z domu kradne štvormetrovú odkvapovú rúru.“ Televízia RTVS následne urobila radikálne riešenie a s moderátorkou okamžite rozviazala spoluprácu, pričom neprihliadala na fakt, že sa žena stala obeťou trestného činu.

No ako sa hovorí: ,,Keď sa jedny dvere zatvoria, iné sa otvoria.“ Tak to bolo určite aj v prípade Kormúthovej, ktorá sa začala venovať navrhovaniu vlastných tenisiek. Originálne kúsky sa vyrábajú na mieru klienta s možnými iniciálkami či využitím rôznych štýlov.

Zdá sa však, že Kristína sa pustila do novej výzvy a rozhodla sa preraziť extravagantnými svetrami. Odlišujú sa obrovskými kožušinovými srdcami cez prsia, ktoré sa dajú odlepovať a meniť vďaka suchému zipsu. Momentálne sú v ponuke za 89 eur za kus. Myslíte, že z toho bude nový hit?

https://www.instagram.com/p/BaHa6emF9sf/?taken-by=kristina_kormuthova

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram