Od januára, ako sa na Markíze začal vysielať seriál Mama na prenájom, vnímajú diváci herečku Kristínu Kanátovú ako výraznú Evu. V sobotu večer sa však jej predstaviteľka predviedla na obrazovkách konkurenčnej RTVS s úplne iným imidžom!

Rovná ofinka, tmavé vlasy zviazané do drdola a výrazný rúž sú neodmysliteľnou súčasťou imidžu majiteľky gynekologickej kliniky v mimoriadne obľúbenom seriáli Mama na prenájom. V reálnom živote však Kristína Kanátová uprednostňuje prirodzenejšiu vizáž.

kristina kanatova

V sobotu sa známa kráska zúčastnila priameho prenosu slávnostného udeľovania národných filmových cien Slnko v sieti. Spolu s kolegom Noëlom Czuczorom odovzdali sošku v kategórii najlepší architekt – scénograf, ktorá skončila v rukách Tomáša Berku za film Piargy.

Kristína sa pri príležitosti galavečera obliekla do jednoduchých dlhých šiat sivej farby, ktoré doplnila zlatým náhrdelníkom, decentným make-upom a jemnými vlnami. Očarujúca herečka prekvapila aj ofinkou začesanou doboku. Biznismenka Eva sa tak razom zmenila na éterické žieňa! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: RTVS, Instagram/kristina_kanatova, mamanaprenajom.markiza