Speváčke Kristíne sa tehotenstvo darilo tajiť pred verejnosťou takmer do pôrodu. Určiite jej k tomu dopomohol prísny lockdown, kedy sme sa v uliciach pohybovali minimálne, ale aj fakt, že sa až tak nezaguľatila.

Kristína Peláková sa stala hrdou mamičkou začiatkom mája, pričom krásnu novinku si pár týždňoov nechávala pre seba a najbližších. Po tom, ako sa ale príchodom synčeka Radka pochválila na sociálnych sieťach, začala svoj profiil pravidelne zapĺňať zábermi zo súkromia. A na nich kráska z východu vyzerá, akoby prednedávnom ani nerodila.

kristina

Pre portál najmama.sk známa speváčka priznala, že patrí k šťastým ženám, na ktoré sa kilá navyše počas očakávania bábätka veľmi nenalepili. ,,Priznám sa, že som celé tehotenstvo neriešila váhu, pretože ju doma ani nemám, vážila som sa iba na poradni, a teda viem, že som pribrala 12 kíl,“ uviedla interpretka hitov, ako Horehronie, Ta ne či Navždy.

Okrem toho Kristínka prezradila, že takmer všetky tehotenské kilá ostali v pôrodnici, čo jej môže tíško závidieť nejedna mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram/kristinapelakova