Herečka, spisovateľka, módna návrhárka, moderátorka, no predovšetkým MAMA. Sympatická Kristína Farkašová je rodičom, po akom túžia mnohé deti a tentokrát sa jej podarilo splniť veľký sen svojich dvojičiek Matildy a Ely. Priamo do obývačky im totiž ,,priniesla“ jednu z najväčších detských hviezd súčasnosti, Mira Jaroša!

Všetko sa to začalo celkom nevinne. Priateľky Kristína Farkašová a speváčka Sima Martausová vymysleli cez Facebook zaujímavú výzvu pre speváka Mira Jaroša, ktorý bol atakovaný dvoma kráskami, aby prišiel zaspievať priamo do obývačky Kristíny a jej rozkošných dcér. A čo na to bývalý superstarista? Ten sa k žiadosti postavil chlapsky a svoju účasť na minikoncerte okamžite prisľúbil!

Šťastná spisovateľka pripravila všetky podmienky pre uskutočnenie sna jej dcérok a pred pár dňami naozaj privítala Simu s Mirom, ktorí si v obývačke Farkašovcov zahrali svoje najväčšie hity. ,,Dvojkoncert v našej detskej. Splnený sen (predovšetkým mamičôčky premotivovanej). Áno. Miro Jaroš a Sima Martausová prijali moju výzvu a zakoncertovali nám.. Lebo sú to kamaráti najlepší ľúbezní. Miro najobľúbenejší spevák dievčat, Sima je moja najobľúbenejšia. Tak sme to dali dokopy. ❤️❤️ Miro Siminu pesničku, Sima Mirovu odspievali a bolo to krásne,“ vyznala sa Kristína na sociálnej sieti.

Ako sa to všetko vlastne začalo

Sima Martausová a Miro Jaruš u Kristíny

Zdroj/Foto/Video: Facebook