Vulgárne, ba ani mierne šteklivé fotky nejdú v spojitosti so speváčkou Kristínou vôbec dokopy. Napriek tomu aj ona z času na čas siahne po odhalenejších outfitoch, v ktorých nechá vyniknúť svoje prednosti. Kráska sa dokonca najnovšie predviedla tak ako ešte nikdy!

166-centimentrová speváčka sa rozhodne radí k tomu najtalentovanejšiemu a najkrajšiemu, čo nám slovenská pop music ponúka. A hoci by to do Kristíny s tvárou bábiky a postavičkou ako lusk málokto povedal, Svidníčanka oslávi v auguste už 31. narodeniny.

Kristina

Keďže Kiku pánbožko obdaril ukážkovými krivkami, bol by hriech, keby si ich najmä v týchto letných mesiacoch nechávala len pre seba. V jeden teplý deň sa tak sympatická brunetka nahodila do kraťasov a namierila si to priamo k dychberúcemu Šútovskému vodopádu, nachádzajúcemu sa v Malej Fatre.

Podľa známej speváčky išlo doslova o nezabudnuteľný moment. ,,Aj keď cesta hore za vodopádom a späť dole je cca 8 km, ale ten pocit, keď prídete k vodopádu, je úžasný, odporúčam,“ vyjadrila sa na Instagrame Kristína. Atraktívna východniarka ale okrem čarokrásneho pohľadu na prírodný úkaz ponúkla aj pohľad na svoju tip top postavičku zozadu v mini rifľových šortkách, vďaka čomu si dozaista mnoho mužských fanúšikov vodopád ani nevšimlo. ?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristinapelakova