Andy Kraus (50) a Daniela Krausová (46) sa síce mali vo štvrtok rozvádzať, no  hoci sa obaja na súd dostavili, ten napokon rozhodol inak. Manželia sa tak budú musieť ohľadom nepríjemnej záležitosti stretnúť opäť.

Potom, čo sa prevalil škandál v osobnom živote manželskej dvojice, išli Krausovci definitívne od seba a dnes už majú obaja život zariadený po svojom. Daniela je síce zatiaľ oficiálne single, no scenárista si po nevydarenej romanci s Natáliou Puklušovou našiel novú priateľku Janku, ktorú už ukázal aj na verejnosti. Manželia sa vo štvrtok dostavili pred súd v Pezinku, aby tak definitívne uzavreli svoje 17-ročné manželstvo, no koniec sa nekonal.

Keďže súd dvojicu nerozviedol, budú sa musieť na pojednávanie dostaviť opäť na budúci rok. Zarážajúci dôvod objasnil pre Plusku zdroj z okolia manželov: „Pre Danielu to bol jeden z najťažších dní v živote. A keďže nemajú doriešenú situáciu s deťmi, súd ich nerozviedol,“ objasňuje príčinu rozhodnutia súdu. Po pojednávaní pozerali obaja manželia do zeme, Daniela si nasadila slnečné okuliare a Andy pozeral do mobilu. Hoci bolo evidentné, že manželom bola táto udalosť nepríjemná, budú si musieť ošemetné stretnutie zopakovať ešte raz.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook