Martina Korkobcová, známa z Farmy 14, sa svojim followerom postarala o poriadne prekvapenie, keď sa im na sociálnej sieti ukázala s novými vlasmi. Muffy si pred objektívom zapózovala s krátkou ružovou hrivou!

Sympatická tridsiatnička sa na markizáckom statku snažila prebojovať čo najďalej a vo finále súťažila o hlavnú cenu. Hoci mala Martina Korkobcová výhru na dosah, Farmu 14 predsa len ovládol YouTuber Filip Jánoš.

muffy

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po skončení šou sa Muffy začala oveľa intenzívnejšie venovať sociálnym sieťam a teraz sa postarala o poriadny šok. Kým všetci sú pri bývalej pracantke zvyknutí, že nosí čierne dlhé vlasy, aktuálne sa na Instagrame objavili zábery, na ktorých má mamička nový imidž. ,,Vždy som chcela vedieť, aké to je s krátkymi vlasmi. Nepoznám ten pocit. Už od mojich 7 rokov som mala vlasy pod zadok, za to vďačím ockovi, nedovolil sa mi ostrihať, čo som rada,“ napísala influencerka.

,,Tak som to skúsila a musím povedať, že s krátkymi sa cítim fajn a k tomu ružové, ja som maniak na ružovú. Dobrý pocit byť na chvíľku krátkovlasá,“ dodala východniarka, ktorá tak priznala, že za jej extravagantnou premenou stojí parochňa. Treba však uznať, že Muffy takýto účes fakt sekne!

muffy muffy

Zdroj/Foto: Instagram/muffynka_, markiza.sk