Každá žena by chcela mať ploché bruško, dlhé, štíhle nohy a aspoň trochu svalov na rukách. Potom si však spomenie na tie koláče v cukrárni či u mamy a všetky sny sa zrútia ako domček z karát. Pohyb a zdravá strava sú veľmi dôležité pre naše zdravie, no ak nie ste ten typ, ktorý by mal pevnú vôľu na chudnutie, tieto bacuľky v šoubiznise vám ukážu, ako nosiť svoju postavu a vyzerať pri tom dokonale! [sociallocker]

 

Queen Latifah

Jedna z najúspešnejších herečiek a komičiek, ktorá sa objavila v mnohých filmoch strieborného plátna. Dokázali by ste si ju predstaviť ako kosť a kožu? To ani my nie. Queen vyzerá najlepšie s kyprými krivkami a spokojne zaoblenými líčkami.

Adele

Krásna speváčka sa snažila schudnúť už niekoľkokrát. Diéty jej však príliš nepomohli a vždy sa vrátila tam, kde začala. Pred pár rokmi, odkedy čakala svojho syna, s diétami skončila a je spokojná aj so svojou bucľatejšou postavou. Adele sa dokonca vyjadrila, že si myslí, že pokiaľ by nebola ,,tučná“, nikdy by sa nestala tak slávnou.

Oprah Winfrey

Žena, ktorú miluje celá Amerika a rešpektuje celý svet. Oprah je jednoducho jednou z tých, ktoré idú v mnohých smerom príkladom. Nikdy nevyzerala zle, či už na televíznych obrazovkách alebo na červenom koberci, vždy je skvele oblečená a svoje plnšie tvary vie dokonale skryť.

Kim Kardashian

Kim síce nepatrí medzi objemné dámy, predsa len ju však jej bujné poprsie a väčší zadok zaraďujú do tejto kategórie. Niektorí ju milujú, iní odsudzujú, no za svoj skvelý vkus si získala náklonnosť mnohých módnych kritikov. Málokedy sa totiž stane, že by Kim vyzerala zle.

Kelly Clarkson

Prvá oficiálna Superstar bojuje s váhou už mnoho rokov a jej hmotnosť je pravidelne ako na hojdačke. Počas svojich tehotenstiev vždy výrazne pribrala, no ani to jej neuberá na pôvabnosti. Kelly totiž nielenže patrí medzi usmievavé a prívetivé celebrity, ale jej hudobný talent je skutočne výnimočný bez ohľadu na kilogramy.

Foto: Instagram [/sociallocker]