Daniela a Veronika Nízlové utiekli opäť za teplom do exotiky a momentálne si užívajú ničím nerušený oddych na Maledivách. Twiinsky sa, samozrejme, nezabudli pochváliť fanúšikom a na Instagram zavesili provokatívnu fotografiu, na ktorej vytasili svoje ženské zbrane. 

Známe sestry registruje verejnosť od roku 1996, kedy vystupovali ešte pod pôvodným menom Tweens (dnes Twiins) v detskej relácií Hviezdička. Sesterské duo sa odvtedy stalo neoddeliteľnou súčasťou slovenskej hudobnej scény a na konte má množstvo známych detských hitov, ako ,,Tak sa neboj mama“, ,,Pred polnocou“, ,,Aký budeš“ či ,,Prvá láska“

Daniela a Veronika sú fanúšičky zdravého životného štýlu, čo vidieť najmä na ich fotografiách, ktoré pridávajú na spoločné sociálne siete. Sestry sa na snímkach pýšia dokonalými postavami a ich pestovaný vzhľad by im mohla závidieť nejedna žena. Twiinsky však nezabudli byť aktívne ani na ďalekých Maledivách, kde sa práve zdržiavajú a vychutnávajú si ,,zaslúženú“ dovolenku. Fanúšikom poslali pozdrav prostredníctvom fotky, na ktorej vystavovali na obdiv svoju čokoládovú pokožku v plavkách a vypracované zadočky. Twiinsky tak opäť potvrdili známu pravdu, že Slovenky sú tie najkrajšie ženy na svete!

Pozdrav od Twiins z dovolenky môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram