Spevácke duo TWIINS v zložení sestier Veroniky a Daniely Nízlových sa pred časom opäť dostali do povedomia širokej slovenskej verejnosti. Môže za to hlavne ich účasť v kontroverznej desiatej sérii reality show FARMA X, kde si očarujúcimi úsmevmi a veselou povahou získali sympatie nielen hráčov, ale aj divákov. 

Populárne dvojičky sa ešte počas účinkovania vo vidieckej šou postarali o poriadny rozruch, keď zverejňovali na svojom profile fotky, na ktorých sa nachádzali na miestach mimo farmy. Speváčky sú totiž známe tým, že často cestujú do rôznych kútov sveta – či už kvôli pracovným povinnostiam alebo v rámci dovoleniek. O týchto výletoch neváhajú informovať ani svojich sledovateľov na sociálnej sieti, ktorých rozhodne nie je málo.

twiins nizlove

Šarmantné krásky majú pevnú základňu skalných fanúšikov, ktorí vždy s nadšením číhajú, kde sa ich obľúbené Twiinsky práve nachádzajú. Po vypadnutí z farmárskeho statku si ale zrejme obidve dievčatá povedali, že nastal čas si od všetkého trochu oddýchnuť.

Twiins

Sestry si tak odskočili do Turecka, kde si užívajú posledné slnečné dni, pričom u nás už teplota začala poriadne klesať. Daniela s Veronikou dokonca púšťajú do éteru aj provokatívne zábery v plavkách, na ktorých si užívajú luxusné hotely s bazénmi či penové párty. Jeden z príspevkov okorenila Daniela slovami: „Leto v októbri“. Talentované speváčky si teda dokážu poradiť aj v chladnom počasí – stačí zbaliť kufre a odletieť za slniečkom.

Šťavnaté zábery z tureckej dovolenky Twiinsiek si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/TwiinsMusic | Foto: Instagram/TwiinsMusic, Facebook/Twiins