Ženy sú s niečím neustále nespokojné a najčastejšie je obeťou preplakaných nocí práve postava, ktorá nás trápi. Pravidelne riešime to ako vyzeráme, ako schudnúť či aspoň spevniť niektorú časť tela. Jednou z najobávanejších častí ženského tela sú nohy, ktoré chce mať každá z nás dlhé, štíhle a bez gramu tuku navyše. Ako sa k nim však dopracovať? Máme pre vás niekoľko tipov od vizážistiek, ktoré sa starajú o krásu modelky Adriany Limy!

 

Voda

Chcete mať dokonalé nohy bez nechcenej celulitídy, ktorá trápi snáď každú ženu sveta? Základom je piť dostatočné množstvo tekutín, najmä čistej vody, ktorá jej tvorbu výrazne spomaľuje.

Vyhlaďte si problematické partie!

Ak sa vám zdá, že pitie vody vašim nohám nepomáha dostatočne rýchlo, spravte si peeling a prekrvte si celé nohy pravidelnou domácou masážou.

Samoopaľovací krém

Každá ženská postava vyzerá lepšie, keď je opálená. Ak práve v tomto období nemáte možnosť na chytanie bronzu, použite samoopaľovací krém! Nemusíte chodiť do solária, ktoré nie je pre vaše telo práve najzdravšie, aby ste dosiahli vytúžený efekt. Predtým, ako ho však použijete, urobte si dôkladný peeling, aby sa krém rozložil rovnomerne bez nechcených farebných fľakov.

Cvičenie

Nuž, nebude to také jednoduché. Kvôli krásnym nohám sa musíte aj hýbať. Ako? Vyskúšajte napríklad toto video a dopracujte sa k nohám, aké má Adriana Lima! 🙂

Foto: Twitter, Instagram | Video: Youtube