Odkedy sa Zuzana Plačková objavila v reality show Hotel Paradise, čo bolo v roku 2012, toho stihla už naozaj veľa. Od modelingu cez svadbu až po otvorenie úspešnej ružovej cukrárničky v centre Bratislavy. Dnes preto čiernovlásku sleduje na Instagrame viac ako pol milióna followerov. Vedeli ste ale o Zuzke, že má vo svete dvojníčku?

Hovorí sa, že každý má na svete niekde svojho dvojníka. Ten Zuzanin sa volá Jemma Lucy, žije vo veľkej Británii a rovnako ako naša Slovenka sa živí modelingom.

zuzana plackova

Dievčatá spája okrem podobných čŕt tváre a úspešnej kariéry aj účasť v reality show, láska k tetovaniam, ale i zmenám účesu. Obe krásky si totiž prešli rôznymi vlasovými premenami, kedy vystriedali blond, hnedú, červenú či čiernu farbu.

Čo však anglickú Plačkovú od tej slovenskej výrazne líši, je väčšie množstvo kérok a postava v tvare presýpacích hodín. 30-ročná Jemma sa pýši poriadne veľkými prsiami, ktorých sa už Zuzana minulý rok zbavila, a aj výrazne guľatým zadkom. Tak čo, vidíte tú podobu medzi kočkami aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram/jemlucy, queen.plackova, Facebook/Zuzana Plačková