Jana Hrmová svojim priznaním šokovala verejnosť! To, čo by akákoľvek iná žena tajila v prítmí svojej kúpeľne, ona bez akýchkoľvek problémov naboznovala celému svetu. Nejde však o žiadne líčenie či žehlenie vlasov, ale o kontroverzný skrášľovací zákrok!

Aj keď je ochlpenie na tvári bežnou záležitosťou, v spoločnosti sa táto téma príliš  nerozoberá. Hovoriť o zarastaní je tabu najmä u žien, ktoré sa o tom hanbia diskutovať obzvlášť vtedy, keď ho majú tam, kde by byť ,,nemalo“. Ku problému, ktorý trápi nejednu z nás, sa rozhodla vyjadriť aj exfarmárka Jana Hrmová. Nielenže sa vyjadrila ku svojmu ochlpeniu, ale predviedla aj návod, ako s ním zatočiť v praxi!

Jana, ktorá na YouTube rozbehla svoj vlastný kanál o móde a líčení, sa vo svojom najnovšom videu zaoberá problematikou holenia ženskej tváre: ,,Je to technika, ktorú robím už vlastne vyše troch rokov a veľmi sa mi overila.“ Exfarmárka prezradila, že s tým začala už pred tromi rokmi, no nemala k dispozícii žiaden návod a sama musela prísť na to, ako postupovať. Dôvodom začatia tejto procedúry bola škaredá prezývka adresovaná exfarmárke – jeden chlapec jej totiž povedal, že vyzerá ako broskyňa. Čiernovláska sa odvtedy holí pravidelne a vidí v tom veľa výhod: ,,Pokiaľ si neoholíte tvár, make-up nebude nikdy vyzerať dokonale, proste tie chĺpky tam robia taký tieň alebo tá pleť vyzerá oveľa suchšie. V podstate nedosiahnete taký lesk tej pleti.“ Jani, máš od nás obdiv za to, že si sa odhodlala k natočeniu tohto videa. Inšpirujete sa tutoriálom aj vy?

Foto/Video: YouTube