Je mladá, krásna a úsmev, ktorým dokáže rozžiariť celú miestnosť, by jej mohli závidieť mnohé ženy. Večne optimistická speváčka Michaella vydáva v týchto dňoch nový singel, ktorý je už dnes predzvesťou slnečného leta plného dobrej nálady a nikdy nekončiacich párty.

Známa Prešovčanka, ktorá sa pohybuje na slovenskej hudobnej scéne už niekoľko rokov, vydáva v týchto dňoch novú tanečnú skladbu ,,Tak to chcem“, ktorá vznikla v priebehu dvoch dní. Singel, ktorý speváčka napísala s jej dvorným producentom Randym Gnepom a textárkou Ivanou Drábovou, má jedinečný letný drive, pôsobí uvoľnene a na dovolenkách či letných párty si ho jednoducho zamilujete. „Mala som síce nápady, o čom chcem spievať, ale do štúdia som prišla s tým, že sme nič konkrétne pripravené nemali. Nechali sme sa viesť len dobrou náladou a našimi pocitmi,“ vysvetľuje Michaella.

Možno by ste to pri pohľade na speváčku s dokonalým bruchom ani nepovedali, no Michaella je mamičkou štvorročného syna Denyella. Napriek tomu, že má zavideniahodnú postavu, pred natáčaním videoklipu podstúpila 21-dňovú diétu založenú na bielkovinách a mäse pripravovanom na vode. „Jednoducho, my ženy sme už raz také. Aj tie s najideálnejšou postavou na sebe nájdu chybičku. Povedala som si teda, že ak mám v klipe ukázať viac, nech to stojí za to, preto som do toho išla naplno,“ dodala Michaella. O videoklip plný farieb a tanca sa postaral režisér Laco Rychtárik zo štúdia Woont a nám nezostáva iné než zhodnotiť, že táto letná skladba sa určite dostane pod kožu aj vám. 🙂

Foto: Facebook | Video: Youtube