Speváčku Dua Lipu, autorku mega hitu “New Rules”, ktorý ma na YouTube viac ako 711-miliónov videní, vám asi nemusíme nejak zvlášť predstavovať. Kráska s nezameniteľným hlasom nemúti vody šoubiznisu dlho, no aj za ten krátky čas, čo je na výslní, sa jej podarilo získať si srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Tak ako všetky hviezdy, aj ona holduje sociálnym sieťam a práve prostredníctvom nich sa pochválila novou láskou, no žiadneho sladkého chlapca nečakajte!

Speváčka nie je v oblasti lásky žiadny prelietavý vtáčik, ako by sa od 22-ročnej krásky dalo očakávať. V minulosti tvorila takmer dva roky pár s britským modelom Isaacom Carewom, s ktorým sa len tento rok rozišla. Neskôr bola médiami spájaná hneď s dvoma poprednými DJ-mi, Calvinom Harrisom a Martinom Garixom, no ani s jedným z nich svoj vzťah nikdy oficiálne nepotvrdila.

Momentálne je kráska opäť zamilovaná a šťastnou ju robí frontman menej známej americkej kapely LANY- Paul Klein. Z ich spoločných fotiek láska len tak srší, tak zaľúbencom držíme palce, aby sa im podarilo prekonať úskalia, ktorých vo svete šoubiznisu nie je málo.

Foto: wallpapersite.com, Instagram | Video: YouTube