Žeby sa čoskoro pridala ku krásnym celebritným mamičkám? Mladá herecká krv Natália Germani, ktorú môžete poznať z viacerých jojkárskych seriálov, sa na Instagrame pochválila tajomným záberom smerujúcim k tomu, že sa v jej bruško nachádza bábätko.

Natália Germani, hlavná hviezda seriálu Vlci, ktorá sa objavila aj v ďalších projektoch TV JOJ, ako PanelákBratislava – Deň a noc či Hotel, poriadne šokovala. Na svojom profile totiž zverejnila selfie o zrkadlo s kometom „Ups“, pričom si do oblasti bruška dosadila emotikon tehotnej dievčiny.

Natália Germani

Oznámila 25-ročná Nitrančanka prostredníctvom fotky svetu veľkú novinu? Alebo nám len ukázala nejakú svoju hereckú postavu? Ak ste sa tešili, že slovenská kráska čaká bábätko, musíme vás sklamať. „Nakoľko ide o foto zo šatne pred predstavením v historickom kostýme, naozaj ide iba o rolu – v predstaveni Vojna a mier v SND. Natália nie je tehotná,“ ozrejmila nám záhadnú tehotenskú snímku Veronika Machová, výkonná riaditeľka agentúry ZOOM casting agency, ktorá mladú herečku zastrešuje. Natálii to však s bruškom mimoriadne pristane.

Natália Germani

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram