Zopár mesiacov o nej nebolo počuť, no dnes sa vracia späť na hudobnú scénu, aby predstavila svoj nový singel ,,1000 dôvodov“. Ak patríte k fanúšikom tej najlepšej slovenskej hudby, Michaella je rozhodne tou pravou príčinou, prečo sa v lete opäť zamilujete!

Kedysi ju prirovnávali k staršej kolegyni Dare Rolins, no ona sa rozhodla ísť vlastnou cestou. Sympatická Prešovčanka, ktorá má na konte množstvo obľúbených hitov, sa tentokrát rozhodla zmenila sound a jej nová skladba, pod ktorú sa produkčne podpísal neprekonateľný Vlado ,,Randy“ Gnepa, je doslova výbuchom emócií. ,,Všetko je o pocitoch a ja som dlho uvažovala, o čom tento song vlastne bude. Je o tom, že vzťah nie je nikdy ,,vyriešená vec“, vždy sa oň treba starať, a ak sa nám náhodou niečo nepodarí, privoláme dážď, ktorý zmyje to, čo nám napríklad včera nevyšlo. A preto chceme každý deň začať od nuly, a teda od luny, aby bol opäť krásny, aj keď má svoje rutiny, vychodené koľaje. Preto je dážď liečivý a dráždivý zároveň,“ teší sa z príjemnej skladby sympatická speváčka.

Napriek skutočnosti, že skladba, o ktorej elektrizujúce slová sa postaral textár Jozef Husovský, mala ostať bez vizuálnej podoby, spontánny nápad počas fotenia zariadil všetko inak. ,,Na videoklip sme ani nepomysleli, vznikol náhodou a ja som šťastná, že sme si počas fotenia povedali: ,,Zapnime tie kamery, sem tam aj zaspievaj.“ Ja som však nevedela zaspievať len ,,sem-tam“, ja už som sa nezastavila a v tej chvíli uverila, že točíme. Materiál som poslala Lackovi Rychtarikovi a povedala mu: ,,Ja viem, že to postriháš tak, že to bude fajne. A aj je,“ dodáva s úsmevom Michaella. A my len dodávame, že sme čaru novej skladby od sympatickej blondínky absolútne podľahli tiež! :)

Video: YouTube | Foto: Michaella