Ráchel Karnižová, ktorá minulý týždeň ovládla šou Nákupné maniačky, sa netajila tým, že je nespokojná so svojimi ušami. Po viac ako roku od operácie pŕs tak absolvovala ďalšiu plastiku. Pozrite sa na výsledok!

Ani prirodzene pôvabná Ráchel so sebou nebola úplne spokojná. Trápili ju uši, ktoré nevyzerali podľa jej predstáv. Minulý týždeň sa však všetko zmenilo – dredatá červenovláska po zákroku žiari šťastím.

rachel -bez servitky

,,Konečne mám dole ten obväz a som aspoň o trochu krajšia. Ale úplne som spokojná s tými ušami. Nemyslela som si, že to bude až taký rozdiel, pretože vždy, keď som si tie uši skúsila dávať ku zrkadlu, tak mi to prišlo, že nie je to až také hrozné. Že môžu mi aj odstávať, mne to akože nikdy nevadilo. Že nikdy som z toho nemala komplexy alebo niečo. Aj keď sa mi ľudia za to smiali, ale mne to bolo proste jedno. Ale to tak dobre vyzerá, ako som sa pozrela do toho zrkadla,“ podelila sa o radostné emócie z operácie Ráchel.

Vysmiata módna dizajnérka tiež prezradila, že keby vedela, že po plastike prejdú jej uši tak veľkou premenou, absolvovala by ju už oveľa skôr. Okrem toho splnila svoj sľub a fanúšikom na Instagrame sa ukázala vo chvíli, keď jej lekári skladali z hlavy obväzy. To bol pri prvom pohľade na seba príjemný šok!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Skladanie obväzov

Ráchel o svojej premene

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka, tvjoj