Mary Bartalos si už plnými dúškami užíva materskú dovolenku. Spestruje si ju však pracovnými povinnosťami, týkajúcimi sa rodinného biznisu, konkrétne ide o nové pohybové štúdio, s ktorým herečka pomáha svojmu manželovi Adriánovi. A práve on je ústrednou postavou Máriinho nového instagramového príspevku!

Fanúšikovia Márie Bartalos zažili tento týždeň poriadne smutný okamih, zo seriálu Oteckovia totiž nadobro odišla postava Lindy, ktorú tvorcovia „odpratali“ kvôli štúdiu do Košíc. Pravý dôvod Marynho odchodu však určite všetci veľmi dobre poznáte – obľúbená slovenská kráska nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko.

maria bartalos

24-ročná hviezda z Čajkova sa na príchod bábätka pripravuje spolu s manželom Adriánom, ktorému po pár mesiacoch randenia povedala minulý rok svoje áno. Išlo tak zrejme o lásku na prvý pohľad, čomu sa ale ani u jedného z nich nemožno čudovať. Kým Mary patrí k najpôvabnejším Slovenkám, Adriána by sme pokojne mohli hodiť do skupiny najpríťažlivejších Slovákov.

Mary bartalos

O tom, že má budúca mamička doma poriadneho fešáka, svedčí aj jej nový príspevok, na ktorom sa pochválila práve svojím manželom. I keď sa má jednať o reklamu na fén, ten zrejme žiadna z vás riešiť nebude! 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: maria.bartalos