Bociany sa tento rok poriadne narobia, pretože ako sa zdá, baby boom v zahraničnom šoubiznise nie je ešte ani zďaleka na konci! Mnoho známych tvárí je momentálne v radostnom očakávaní a k šťastným tehuľkám sa tentokrát zaradila aj krásna herečka Jessica Alba, ktorá nosí pod srdcom svoje tretie dieťa. 

Mnoho populárnych celebritných osobností, ako je Rosie Huntington-Whiteley, Cheryl Cole, Amanda Seyfried, Irina Shayk, Beyoncé či Janet Jackson, sa tento rok už stalo pyšnými mamičkami a v súčasnosti sa naplno venujú svojim malinkým ratolestiam. Niektoré známe tváre to však ešte len čaká a momentálne si naplno užívajú tehotenstvo. K prominentným tehuľkám sa tentokrát môže zaradiť aj známa americká herečka a podnikateľka Jessica Alba, ktorá nosí vo svojich 36. rokoch pod srdcom tretie dieťa.

Hollywoodska hviezda oznámila svetu túto radostnú správu prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde zverejnila vskutku milé video. Na ňom je spolu so svojimi dvoma dcérami, kde každá z nich drží balónové číslo. Prvorodená Honor Marie drží jednotku, jej mladšia sestra Haven Garner má zasa poradové číslo dva a tehotná Jessica trojku. Herečka, ktorá sa cíti byť spolu s manželom Cashom veľmi požehnaná, pridala ku krátkemu videu aj popis, v ktorom hovorí, že už čoskoro budú oproti nim ich deti v presile. Gratulujeme! :)

Zdroj: Instagram