Jasmina Alagič (29) patrí medzi najsledovanejšie osobnosti na Slovensku. Na sociálnych sieťach má státisíce fanúšikov, ktorým sa najnovšie rozhodla prezradiť tajomstvo svojej narastajúcej krásy. Existuje totiž niečo, čo známa moderátorka nikdy nerobí!

Jasmina sa po ohlásení tehotenstva s raperom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským (42) častokrát stretáva s lichôtkami, že vďaka vyvíjajúcemu sa synčekovi v brušku poriadne opeknela. Pravdou je, že si tvár módnej televízie dáva na svojom výzore poriadne záležať, avšak jednu vec, ktorú robí väčšina žien kvôli kráse, dodnes nepochopila.

Úspešná brunetka a čoskoro i majiteľka vlastnej značky oblečenia pre tehotné totiž vôbec neexperimentuje a svoje vlasy netrápi zbytočnou chémiou. „Priznám sa, že nie som úplne nadšená, keď vidím tie všelijaké farbenia, ale hovorím si, každému sa páči niečo iné,“ priznala Jasmina, ktorá už roky stavia na prirodzenosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ja si ich skrátka nefarbím, a preto ma akákoľvek maličká zmena troška desila,“ vysvetľovala tajomstvo krásy svojich vlasov krátko po tom, čo absolvovala premenu pomocou techniky balayage – farebné prepojenie vlasov rôznej intenzity. Musíme uznať, že výsledok naozaj stojí za to a budúca mamička i nevesta v jednom vyzerá skutočne trendy!

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic