Moderátorka Jasmina Alagič momentálne prežíva asi najkrajšie obdobie v živote. Okrem toho, že sa jej kariéra rozbehla na plné obrátky, veľké zmeny u nej nastali aj v súkromí. S partnerom Patrikom Rytmusom Vrbovským sa totiž balkánska kráska pomaly pripravuje na príchod vytúženého bábätka. 

Dianie okolo Jasminy a jej snúbenca Rytmusa sleduje takmer celé Slovensko. Po ohlásení horúcej novinky o tehotenstve markizáckej hviezdy sa totiž zamilovaná dvojica ocitla pod obrovským drobnohľadom médií i zvedavých fanúšikov.

Rytmus a Jasmina

Moderátorke však pozornosť okolia zrejme veľké problémy nerobí, nakoľko sa aj ona samotná prostredníctvom sociálnych sietí zvykne pravidelne zdôverovať s novinkami zo svojho života. Niektoré príspevky budúcej mamičky si získavajú srdcia ľudí natoľko, že ju neváhajú zahrnúť chválou a tisíckami lajkov.

Najnovšia snímka pôvabnej tehuľky mnohých očarila. Hoci patrí Alagič k najkrajším ženám nášho šoubiznisu, pohľad na decentne obnaženú tehotnú dámu v nenapodobiteľnej róbe vyvolal hotový ošiaľ. Originálne šaty a pôvabná hra tieňov na profesionálnom zábere spôsobili, že Rytmusova snúbenica už na prvý pohľad pripomína čarovnú bytosť. „Poď sa nechať unášať spokojným životom,“ Balkánka zanechala k nádhernej snímke, ktorá si získala už viac než 20 tisíc lajkov, pričom nadšení priaznivci ju prirovnávajú k hotovému anjelovi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic