Veronica Biasiol je len 19-ročná študentka narodená v Liberci, no už teraz je známejšia a úspešnejšia než mnohé jej staršie kolegyne. Napriek tomu, že ju mnohí označujú za zlatokopku, práve opak je pravdou!

Veronica donedávna tvorila jeden z najkrajších a najlepšie obliekaných párov českého showbiznisu s futbalistom Jakubom Yunisom, ktorý hrá za športový klub Sigma Olomouc. Aj keď mnohí brunetku obviňovali z toho, že je len obyčajná zlatokopka, určite si nepredstavujte vzťah, v ktorom by sa táto kráska nechala vydrživať!

Mladučká študentka, ktorá ešte len tento rok ukončí strednú školu, je vo svojom veku úspešnou blogerkou, YouTuberkou, influencerkou, módnou návrhárkou a majiteľkou vlastnej značky oblečenia. Na Instagrame ju sleduje viac ako 100-tisíc ľudí a čoskoro sa môžeme tešiť dokonca aj na jej vlastnú kozmetickú značku. Okrem toho je nepochybne jednou z najkrajších Češiek, za čo určite tak trochu vďačí svojim talianskym predkom. Dobre si ju zapamätajte, pretože o nej určite budeme ešte veľa počuť!

Veronica Biasiol

Zdroj | Foto: Instagram