Okolo predsedu parlamentu Borisa Kollára sa točí veľa žien, ktoré by nepohrdli jeho luxusnou starostlivosťou. Už dlhé roky ho pozná aj jedna z účastníčok šou Ruža pre nevestu, avšak z úplne iného dôvodu.

Historicky prvú ružu venoval Tomáša Tarr Nikole Zsurikovej, ktorá naňho išla úplne inak než všetky jej konkurentky. Fešnému podnikateľovi zaviazala oči a jeho dlaňami namaľovala krásny obraz, čím ho úplne odrovnala. K tomu ale, aby mamička malého synčeka odišla zo šou ako zadaná, veľký talent a šarm nestačili.

Málokto možno vie, že diela slovenskej maliarky zdobia i príbytky mnohých prominentov vrátane Borisa Kollára. Šéf strany Sme rodina je majiteľom minimálne dvoch. Zoznámenie s úspešným podnikateľom však prebehlo už pred viac ako 15-timi rokmi. ,,Bolo to cez Patríciu Vittekovú, pretože sú kamaráti, ale to už si ani nepamätám kde. Poznáme sa veľmi dlho, ja poznám aj jeho maminu a celú rodinu,” uviedla pre Plusku príťažlivá umylkyňa, ktorá s politikom doteraz udržiava kamarátsky vzťah. Bolo ale medzi nimi niekedy niečo viac?

„Borisa rešpektujem, obdivujem, je to pohľadný muž a v mojich očiach dobrý kamarát. Vždy to bolo na úrovni kamarátstva a myslím si, že tak je to fajn,” vyjadrila sa Niki. Na záver dodala, že nikomu nenapadla ani len myšlienka na nejaké rande.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/niki.zzzz