Pôvabnú herečku Bianku Šutičovú môžete poznať najmä z ostrosledovaného rodinného seriálu Pán profesor. Kráska sa nedala prehliadnuť aj vďaka svojej dlhej hrive, ktorej však pred koncom roku 2021 dala zbohom.

Sympatická slečna, ktorú diváci žlto-modrej televízie poznajú ako študentku Žofiu, sa pre krátky účes nerozhodla iba z rozmaru. Pre portál Markiza.sk Bianka Šutičová prezradila, že pôvodne síce túžila zmeniť farbu vlasov nabielo, no nakoniec sa spontánne rozhodla celkom inak. Talentovaná Slovenka tak zobrala veci do vlastných rúk.

,,Nemôžem povedať, že by to šlo ľahko – to teda vôbec nie! Triasli sa mi ruky, doslova som nemohla dýchať, lebo sa mi zastavoval dych z toho, čo práve robím. Mala som ich zopnuté v dvoch copoch a po odstrihnutí som sa začala smiať. Bol to šok, prekvapenie a radosť v jednom,“ opisuje silný moment Bianka, ktorá si celkom sama ostrihala svoju korunku krásy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vlásky mám ešte u seba, ale chystám sa ich poslať do nadácie, ktorá daruje vlasy. Pevne verím, že budú vhodné na výrobu parochne pre onkologických pacientov,“ uviedla mladá Slovenka, ktorá sa rozhodla pre krásne gesto.

Zdroj/Foto: Instagram/bia_sutic, markiza.sk