Štáb seriálu s názvom Mama na prenájom stihol na pľaci zorganizovať už dve svadby. Známa slovenská herečka si tak aspoň mohla vyskúšať, aké je to byť nevestou. Čoskoro však bude kráčať k oltáru naostro!

Aké je to mať svadbu, si herečka Petra Blesáková vyskúšala už dokonca dvakrát. Ešte predtým, než povedala áno Petrovi Kissovi alias Milankovi v seriáli Mama na prenájom, pred približne 10-timi rokmi spečatila manželstvo aj s Jánom Koleníkom v Paneláku.

mama na prenajom monika

V realite si srdce predstaviteľky energickej recepčnej Moniky získal jej osobný bankár, ktorý jej vybavoval hypotéku. ,,Keďže som banku musela navštevovať častejšie, boli sme stále v kontakte a ani neviem ako a z toľkej vďaky za pomoc pri vybavovaní som ho objala a dala mu pusu na líce. My herci sme proste takí spontánni a kontaktní, no bankári zjavne nie,“ prezradila so smiechom v rozhovore pre Nový Čas Víkend. Pracovný vzťah sa prehĺbil na ľúbostný v momente, keď mladý muž Peťu prekvapil po predstavení s kyticou ruží, s ktorou vyšiel na javisko.

Petra sa bude vydávať

Dvojica tvorí pár štyri roky a už čoskoro ju čaká tá najromantickejšia udalosť. Keďže blondínkin druhý domov predstavujú dosky Divadla Jána Palárika v Trnave, ktoré zároveň v začiatku vzťahu budúcich manželov zohrávalo veľkú rolu, deň D prebehne práve na tomto mieste. ,,Trnavský samosprávny kraj nedávno prerobil Zrkadlovú sálu Divadla Jána Palárika, skvelo nám to zahralo do karát. Naša svadba bude po rekonštrukcii premiérová a následne plánujú sálu prenajímať ďalej,“ prezradila nadšená kráska.

Peťa sa tiež netají tým, že hostí, vzhľadom na ženíchovu veľkú rodinu a jej široký okruh blízkych kolego-kamarátov, určite nebude málo. A čo-to odhalila i ohľadom šiat – typická princezná z nej nebude. ,,Pobehala som veľa salónov, dokonca som už mala jedny vybrané. Potom som však na sociálnej sieti zbadala šaty, o ktorých som hneď vedela, že sú tie pravé. Zrušila som teda rezerváciu na pôvodné, za ktoré som už mala dokonca aj zaplatenú zálohu. Tie pravé na mňa už čakajú v salóne, kde robia posledné úpravy,“ uviedla 34-ročná plavovláska, z ktorej sa v júli stane vydatá pani.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Blesakova

Zdroj: Nový Čas Víkend | Foto: Instagram/petra_blesaková, mamanaprenajom.markiza