Nebolo dievčaťa, ktoré by sa pred 20-timi rokmi nerozpúšťalo pri sledovaní jednej z najúspešnejších telenoviel všetkých čias s názvom Rosalinda. Hlavného hrdinu Fernanda Josého totiž stvárnil poriadne príťažlivý herec Fernando Carrilo, ktorý neraz ukázal aj svoje dokonale upečené buchtičky na brušku.

Dobrou správou je, že venezuelským krásavcom sa dá kochať i dnes! Ženám má čo ponúknuť aj v 55-tich rokoch, kedy sa pýši dokonale vypracovaným telom, posiatým tetovaniami. Nemožno sa tak čudovať, že si Fernando získal srdce o 30 rokov mladšej Maríi Gabriele Rodriguez, s ktorou si dokonca 16. januára na obrade v Tulumu, v mexickom štáte Quintana Roo, povedali svoje áno.

Svadbu v skromnejšom duchu sa dvojica rozhodla zorganizovať počas pandémie možno i preto, že exotická brunetka čaká s telenovelou hviezdou bábätko, konkrétne chlapčeka. Na životnú udalosť sa však obaja vystrojili naozaj netradične.

Kým nevesta si zvolila biele padavé šaty, z ktorých jej vykúkali nielen čierne nohavičky, ale zbohu i holý prsník, nakoľko sa sobáša zúčastnila „na divoko“, jej manžel sa navliekol do bledých nohavíc a bielej košele, rozopnutej takmer až po pupok. Aby mu zrejme na svalnatej hrudi vynikli jeho náhrdelníky. Okrem toho Fernandovu hlavu zdobila koruna a slnečné okuliare. Krátke video z obradu nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ferrcarrillo